חדשות ומאמרים

עמרי מעיין מונה למנהל מכירות בסקיורנט סולושנס מקבוצת אמן

עמרי מעיין (38) מונה למנהל מכירות בסקיורנט סולושנס, חברת אבטחת המידע והסייבר של קבוצת אמן. במסגרת תפקידו יהיה אחראי עמרי על מכירת שירותי מוקד הסייבר הפרו אקטיבי החדש של הארגון. בנוסף, עמרי יהיה אחראי על מכירת פתרונות הסייבר המתקדמים שסקיורנט סולושנס מייצגת במגזר הפיננסי והממשלתי. בעברו כיהן עומרי כמנהל מכירות למגזר הביטחוני בחברת קומדע. עמרי הוא בוגר קורס ניהול רשתות (MCSE) של מייקרוסופט, מסיים בימים אלו תואר ראשון במדעי ההחברה ויחסיים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה ובזמנו הפנוי אוהב לרוץ אולטרא מרתון.

אבי נגר, מנכ"ל סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן: "אני מברך את עמרי על הצטרפותו לסקיורנט סולושנס. עמרי יעזור לנו למנף את שירותי מוקד הסייבר הפרו אקטיבי ולספק שירות טוב וחכם יותר ללקוחותינו. כחלק מפתרונות אבטחת המידע והסייבר שאנחנו מספקים, השקנו לאחרונה גם את מוקד הסייבר הפרו אקטיבי הייחודי, שבמסגרתו מקבלים לקוחותינו מעטפת אבטחה מרמת הציוד המותקן אצל הלקוח ועד פעולות יזומות שלנו ומעקב פסיבי שמטרתו למנוע מהארגון להיחשף מלכתחילה למתקפות סייבר".

אודות סקיורנט סולושנס
סקיורנט סולושנס הוקמה על בסיס הידע, הניסיון והמוניטין הרב של חברת סקיורנט בשילוב היכולות הגבוהות ופעילות הסייבר של קבוצת אמן. סקיורנט סולושנס מספקת את חבילת הפתרונות המובילה בשוק הישראלי בתחום אבטחת המידע והסייבר. בהתבסס על הידע העשיר, המיקוד העסקי והניסיון הנרחב של מנהליה וצוות המומחים שבה, פועלת סקיורנט סולושנס כספקית מובילה לפתרונות ומתן שירותי אינטגרציה בתחומים אלה. הפתרונות של סקיורנט סולושנס המתחילים משלב האפיון ועד הטמעה ושילוב בתהליכים ארגוניים, מתפרשים על קשת רחבה ומקיפה של סוגיות אבטחת מידע.

אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1500 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, אפיון ועיצוב ממשקי משתמש (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Microstrategy Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Proof point, Rubrik ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP יבמ ועוד. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.

לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383 
לפרטים נוספים