חדשות ומאמרים

סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן תייצג ותפיץ את QRadar, פתרון אבטחת המידע של IBM

סקיורנט סולושנס תספק את הפתרון כחלק ממרכז בקרת הסייבר הפרו אקטיבי החדש

סקיורנט סולושנס, חברת אבטחת המידע והסייבר של קבוצת אמן, חתמה על הסכם ייצוג והפצה עם חברת הטכנולוגיה המובילה IBM. במסגרת ההסכם סקיורנט סולושנס תשווק ותתמוך ב-QRadar, פתרון ה-SIEM (Security Information and Event Managment) של IBM, הממנף את יכולות אבטחת המידע של הארגון בזכות אנליטיקה מתקדמת המאתרת התקפות סייבר פוטנציאליות. הפתרון דורג על ידי דו"ח גרטנר האחרון כמוביל בתחום ניהול האירועים ואבטחת המידע.


ה-QRadar מאפשר לארגונים לבצע איסוף ועיבוד של מיליוני אירועי אבטחה בענן או On Premise מידי יום, Log Data, NetFlow ותנועה ברשת. בנוסף, הפתרון מבצע ניתוח ומעקב אחר שינויים בהתנהגות המשתמשים, וכך ניתן לזהות התקפה לפני התרחשותה. בזכות ה-QRadar Sense Analytics Engine, המנוע הייחודי של הפתרון, ניתן לזהות התקפות סייבר בזמן אמת ואף לחזות אותן לפני התרחשותן על בסיס שינויים בהתנהגות משתמשים או פרצות אבטחה. QRadar מתממשק עם מגוון פתרונות IBM נוספים ומעניק לארגון ניתוח מקיף לאיומי הסייבר הקיימים והעתידיים.

אבי נגר, מנכ"ל סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן: "בזכות ה-QRadar, הפתרון המוביל בתחומו, סקיורנט סולושנס מקבוצת אמן מציבה את עצמה בחזית היישום והתחזוקה של מערכות הבקרה והניטור לאבטחת המידע וסייבר בישראל. בסקיורנט נצבר ידע איכותי ביישומו והטמעתו של הפתרון בסביבות מורכבות, המאפשר ניצול אופטימלי של יכולות המוצר לטובת הלקוחות. השילוב של מומחי האבטחה של שלנו עם ה-QRadar יעניק ללקוחותינו אבטחת מידע פרו אקטיבית מקיפה שתמנע ותתריע מראש על התקפות סייבר רבות".

אודות סקיורנט סולושנס
סקיורנט סולושנס הוקמה על בסיס הידע, הניסיון והמוניטין הרב של חברת סקיורנט בשילוב היכולות הגבוהות ופעילות הסייבר של קבוצת אמן. סקיורנט סולושנס מספקת את חבילת הפתרונות המובילה בשוק הישראלי בתחום אבטחת המידע והסייבר. בהתבסס על הידע העשיר, המיקוד העסקי והניסיון הנרחב של מנהליה וצוות המומחים שבה, פועלת סקיורנט סולושנס כספקית מובילה לפתרונות ומתן שירותי אינטגרציה בתחומים אלה. הפתרונות של סקיורנט סולושנס המתחילים משלב האפיון ועד הטמעה ושילוב בתהליכים ארגוניים, מתפרשים על קשת רחבה ומקיפה של סוגיות אבטחת מידע.

אודות קבוצת אמן
קבוצת אמן היא חברת ה-IT מהמובילות והגדולות ביותר בישראל ובין חברות ה-IT הוותיקות בארץ. הקבוצה מעסיקה מעל ל-1500 מקצועני IT בתחומים שונים ומציעה ללקוחותיה עולם מלא של פתרונות ומוצרים מתקדמים בתחום מערכות מידע וטכנולוגיות בעולמות תוכן של תשתיות, פיתוח תוכנה ויישומים ומיקור חוץ. הקבוצה מתמחה במתן פתרונות בתחומים שונים, ביניהם: אינטגרציה ואיכות נתונים, וירטואליזציה, אבטחת מידע, סייבר, שליטה ובקרה, פיתוח תוכנה, ניהול ידע, אפיון ועיצוב ממשקי משתמש (UX), BI, Big Data, דיגיטל סמיקונדקטורס ועוד. הקבוצה מייצגת בארץ חברות בינלאומיות מובילות בתחומן, ביניהן: Citrix, Informatica, Microstrategy Palo Alto Networks, Good Technology, Cyberark, Proof point, Rubrik ועוד, והיא שותפה בכירה של חברות טכנולוגיה מובילות כמו HP יבמ ועוד. הקבוצה מספקת גם פתרונות מיקור חוץ במודלים שונים אשר חלקם ייחודים בישראל. לחברה משרדים ראשיים בישראל וחברות בנות בארץ ובמזרח אירופה.
לפרטים נוספים: שחר ינטל, אולמדיה, 03-9235383
 





לפרטים נוספים